Як вибрати чохол для вудлища та спінінга

Сучасна рибалка, вже давно перейшла з розряду, видобутку їжу в розряд - дорогого хобі. Все це вносить необхідність захисту та впорядкування рибальського інвентарю. Особливо варто приділити увагу перенесенню вудилищ і котушок, адже вони є найдорожчим і найтендітнішим інструментом сучасного рибалки. І дуже часто економія на спеціальних кейсах для вудилищ, чохлів та рюкзаків призводить до сумних наслідків.


Щоб уникнути цього, потрібно підібрати правильний чохол для вудок. І пам'ятайте при виборі чохла варто пам'ятати прислів'я - скупий платить двічі. У нашому випадку тричі чи чотири рази.


То який чохол для вудлищ купити? М'який чохол чи напівжорсткий? А може потрібен твердий кофр? Давайте розбиратися разом


Для початку потрібно визначитися з кількістю вудилищ, що переносяться, і їх довгою. В асортименті кампанії "Ралф" чохли довжиною 130, 140, 150, 165 та 210см. Також можливе виготовлення кофра для вудлищ під ваші розмір, за умови передоплати 50% від обумовленої сумиПри виборі чохла для фідера варто звернути увагу про максимальний запас, краще взяти на розмір більше ніж у притик інакше ви ризикуєте при покупці нового спінінга з більшою довжиною залишаються з чохлом не підходящої довжини.


Тепер потрібно визначитися з вимогами до перенесення вудилищ. Якщо вам необхідно просто скласти два, три спінінги разом і при цьому вони будуть перевозитися окремо (наприклад у бажнику автомобіля) І нічого зверху не буде лягати, вудилища будуть акуратно переносити то вам цілком підійдуть чохли для вудилищ серії "Старт" для перенесення вудилищ!


Якщо вудлища будуть піддаватися механічним впливам, вам потрібно вибрати чохол напівжорсткий. У нашому асортименті є напівжорсткі чохли 130, 140, 150, 165 см. Довгі. У стінки, дно та перегородки чохла встановлена ​​спеціальна захисна піна, шириною 8мм вона поглинає удари та оберігають вудилища від механічних впливів та ударів котушок один про одного. Але напівжорсткий кофр для спінінга не захистить дорогі рибальський інвентар повністю від непоправного. Для того щоб бути впевненим у тому, що вудлище не зламається при перевезенні. Вам необхідний жорсткий кофр для спінінга.


Також варто звернути увагу на фурнітуру.


1775 22.08.2021
Связанные товары