>

Cкладні стільці від виробника "Ралф"

Розкладний стілець - це давно вже не розкіш, а необхідний мінімум для комфортного відпочинку на природі з сім'єю. Зручні складні стільці Ральф, подарують  комфорт на відпочинку  

Риболовля вимагає від рибалки граничної концентрації і терпіння, адже не рідко доводиться проводити кілька годин чекаючи клювання. У ці хвилини або навіть години, не варто забувати про комфорт, тому що в рибалці головне це процес а не результат. Стілець складаний рибальське очманіє не більшим вагою (до 2 кг) відмінно поміститься в будь-якому рюкзаку і не замінимо для НЕ тривалого відпочинку на природі. Для досвідчених рибалок туристичний стілець став незамінним атрибутом в їх спорядженні, вони на практиці оцінили не заменимость меблів для відпочинку, адже її завжди можна взяти з собою тому вона не займає багато місця!
Сидіння на корточках або вологою і холодній землі може не благотворно відіб'ється на вашому здоров'ї. Пеньки і корчі, що служили сидіннями на рибалці для наших батьків і дідів пішли в не буття. Їх з успіхом замінили стільці складні рибальські всіляких моделей і конфігурацій. Міцні і легкі, компактні в зібраному стані, такі стільці легко перевозяться будь-яким транспортом, навіть громадському. Складаний стілець Богатир можна з легкістю переносити на плечі тому його вага всього 3,2 кг. а допустиме навантаження складає 140кг. У нашому інтернет-магазині ми допоможемо вам підібрати оптимальний Стільчик Для Рибалки за оптимальною ціною, від лідера серед виробників рибальських стільців в Україні! "Ральф" Для своїх клієнтів ми завжди раді надати кращі умови:


Постійна наявність товару на власному складі

Власне виробничі потужності.

Великий вибір моделей. Постійно зростаючий асортимент за рахунок впровадження нових технологій

Кращі ціни, за рахунок оптимізації виробництва

Гарантовано якісна продукція від виробника рибальських крісел в Україні Ралф

Індивідуальний підхід до кожного клієнта


Стілець рибацький розкладний зі спинкою вкрай зручний за рахунок широкого сидіння і зручною спинки. Сидячи на ньому можна міняти позу, відкидаючись на спинку. Це позбавляє від монотонності, тіло не затікає, розслабляється. Це важливо, оскільки рибна ловля не тільки можливість здобути їжу, але і спосіб відпочити, а стільці для риболовлі цьому посприяє. Розкладний стілець для риболовлі, як це не дивно, підвищує її продуктивність, не відволікаючи рибалки на незручності розташування на березі. Комфортне сидіння не притупляє реакцію і однозначно сприяє гарному настрою!Показано від 1 до 13 з 13 (всього сторінок: 1)