>

Купити чохол для зброї

Чохли для зброї, різних моделей і розмірів, можливий відшив під ваші потреби, телефонуйте все вирішимо і зробимо в найкоротший термін


Виберіть Найкращий Чохол для Вашої Рушниці

Кожен пасіонований мисливець розуміє важливість правильного "одягу" для своєї зброї. Так само, як і вибір стильного образу, кожна рушниця заслуговує на найкращий рушничний чохол. Ми представляємо вам унікальну лінійку рушничних чохлів, створених з міркуванням про ваш комфорт та безпеку.

М'які Чохли для Розібраної Рушниці

Наші м'які чохли для розібраної рушниці - це ідеальний вибір для тих, хто перевозить зброю до місця полювання. Ці чохли забезпечують надійний захист і зручність в носінні, будь то у руці чи на плечовому ремені. Легко виймайте та збирайте рушницю, а чохол легко складається і поміщається в рюкзак.

Чохли М'які Довгі для Зібраної Рушниці

Якщо ви вибрали чохол для зібраної рушниці, ми маємо для вас відмінний варіант. Наші чохли м'які довгі з різним прошарком, включаючи піну і поролон, забезпечують додатковий захист вашій цінній зброї. Зберігайте її з комфортом та впевненістю, завдяки нашим продуктам.

Стиль та Захист

Ми ретельно підходимо до вибору матеріалів для наших чохлів. Верхній шар виготовлений з тонкого непромокального матеріалу, а внутрішній шар вкритий м'якою тканиною. Крім того, до чохла додаються два невеличких чохольчики для ствольної частини і ложі, забезпечуючи повний захист вашої зброї.

Вибір Кольору, який Вам Підходить

Наша лінійка чохлів доступна в різних кольорах, таких як дуб, очерет, зелений та чорний. Оберіть той, який підійде до вашого стилю та атмосфери полювання.

Закони та Безпека

Згідно з чинним законодавством, зброя повинна зберігатися в чохлах, в розрядженому та розібраному стані. Наші чохли відповідають всім вимогам безпеки, забезпечуючи зберігання зброї відокремлено від боєприпасів. Завдяки нашим чохлам, ви можете бути впевнені в тому, що ваша зброя збережена безпечно та ефективно.

Заключні Міркування

Наші рушничні чохли - це не лише захист для вашої зброї, але й стильний аксесуар для справжніх любителів полювання. Оберіть якість, комфорт та надійність - оберіть наші рушничні чохли для вашої унікальної зброї. З нами кожен полювальний вихід стане ще захоплюючішим!

Чохол АКМ Чохол "АК-ТК[286] АК-74" Чохол АКС-74У Чохол Форт-221[287] Чохол Форт-224[287] Чохол Вулкан-М Чохол Sa vz. 58 Чохол FN FNC Чохол G3 Чохол Винтовки и карабины Чохол СКС Чохол Зброяр Z-008 Чохол Зброяр UAR-10 Чохол Форт-301 Чохол СВД[156][282][293] Чохол APR308 Чохол Accuracy AX308 Чохол Barrett MRAD[294] Чохол "Barrett M107A1[294] Barrett M82" Чохол ZVI Falcon Чохол Snipex Alligator Чохол Snipex T-Rex Чохол MossbergЧохол для гвинтівки SN 135
1500 грн.
Знижка - 1000 грн.
Чохол для зброї AR-100
Чохол для зброї AR-100
1
2200 грн. 1200 грн.
Чохол для зброї RT 130
1500 грн.
Чохол для зброї RTX 120
1600 грн.
Показано від 1 до 4 з 4 (всього сторінок: 1)